Młodzież pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego i opiekunki Szkolnego Koła Miłośników Pobiedzisk Anny Migdałek realizowała projekt, który został uznany za najlepszy i zdobył I miejsce.
22 października 2021 r. odbyła się Gala Finałowa III edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020, podczas której podsumowano działania w poszczególnych podprojektach. W podprojekcie Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolski uczestniczyło 35 szkół. Projekt Paula z Chłapowskich Jackowska – Wielkopolanka, mieszkanka ziemi pobiedziskiej został uznany za najlepszy i zdobył I miejsce. 8 listopada 2021 r. w auli SP w Pobiedziskach odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez opiekunkę merytoryczną podprojektu dr Annę Chudzińską oraz Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska Ireneusza Antkowiaka.
Członkowie Szkolnego Koła Miłośników Pobiedzisk w składzie: Karol Jerzyński, Julia Krąkowska, Maria Krzyżaniak, Jan Michalak, Michalina Michalak, Aleksandra Mrówczyńska, Agata Promińska, Maja Ślusarska, Hanna Wróblewska, Aleksandra Ziętek, którzy wzięli udział w III edycji podprojektu Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolski pod hasłem: Wybitne kobiety w dziejach Wielkopolski, w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020, realizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, przedstawili zebranym efekty swoich działań, realizowanych przez 7 miesięcy. Na początku mieliśmy dokonać wyboru lokalnej bohaterki, której historię życia musieliśmy poznać. Nie powiemy, że było to łatwe. Gdy padły słowa Paula z Chłapowskich Jackowska, wiedzieliśmy o niej tylko tyle: mieszkanka ziemi pobiedziskiej i to, że spoczywa na cmentarzu we Wronczynie. Nie wiedzieliśmy, jakie miała życie i co łączyło ją z Wronczynem. Rozpoczęliśmy poszukiwania informacji w różnych źródłach.
O szczegółach projektu w artykule pt. Wielka, lecz zapomniana mieszkanka ziemi pobiedziskiej