XXVIII Mistrzostwa Wielkopolski w Łucznictwie Olimpijskim

DSC_0706

W dniu 28 lutego 2021 na hali sportowej OSIR przy ul. Różanej odbyły się XXVIII Mistrzostwa Wielkopolski w Łucznictwie, których współorganizatorem był Ośrodek  Sportu i Rekreacji.  Do Pobiedzisk przyjechało 80 łuczników, aby rywalizować o tytuł Halowego Mistrza Wielkopolski.

Duże sukcesy mają na swoim koncie zawodnicy sekcji łuczniczej działającej przy OSiR , prowadzonej przez trenera Mariusza Dietrich. W kategorii dzieci Mistrzynią Wielkopolski została Antonina Majcherczak a  w kategorii młodzików tytuł Mistrza Wielkopolski wywalczył Wacław Dziwiec, który pod koniec ubiegłego roku zajął XXI miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski.  Medale, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli zawodnikom Sekretarz Gminy Pobiedziska Artur Ostatkiewicz oraz Dyrektor OSiR Jakub Waligóra. W kategorii juniorek młodszych Wicemistrzynią Wielkopolski została Maja Laskowska, a tuż za podium uplasowały się jeszcze Weronika Woźniak miejsce V oraz Monika Stolińska miejsce VI. To duże sukcesy naszych juniorek młodszych, gdyż była to najliczniejsza kategoria. Brązowy medal w kategorii seniorek wywalczyła także mama Mai –  Magdalena Laskowska. Dziękujemy OSP Kociałkowa Górka za zabezpieczenie zawodów oraz naszym lokalnym przedsiębiorcom za wsparcie.  Gratulujemy zawodnikom i trenerowi, życzymy dalszych sukcesów.

DSC_0506 DSC_0528 DSC_0555 DSC_0577 DSC_0592 DSC_0618 DSC_0628 DSC_0652 DSC_0694 DSC_0760 DSC_0809 DSC_0813 DSC_0837